1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

POL-SKONE

 

pol skone m
 
   POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez blisko 25 lat swojej działalności  stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad  900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi wejściowe, drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, drewniane okna, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe  a także okiennice oraz futryny.
POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Katalog produktów>>
 

Drzwi wewnętrzne

wewnetrzne

 


Drzwi zewnętrzne

Nowoczesne bryły budynków charakteryzują się kompatybilnością proporcji, odcieni oraz kształtów, otrzymanych dzięki starannemu doborowi materiałów wykończeniowych. Kluczową rolę kompozycyjną odgrywa stolarka zewnętrzna oraz okienna, której odpowiednie rozmieszczenie oraz kolor pozwolą podkreślić uniikalny styl elewacji. To wszystko w  połączeniu z wysokimi parametrami izolacyjności cieplnej to klucz do idealnego projektu domu.

 zewnetrzne

 


Drzwi techniczne

techniczne