1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

INTER DOOR

 

logo dzk m  Właścicielem marki INTER DOOR jest firma INTERDREX Sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i należy do grona liderów producentów drzwi w Polsce

Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, zarówno pracowników produkcyjnych jak i administracyjnych i jesteśmy największą firmą w okolicy. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wytwarzane produkty były najwyższej jakości i aby zwiększać tym samym zadowolenie naszych Klientów.
Zgodnie z filozofią firmy także dbałość o środowisko ma dla nas szczególne znaczenie. Z siedzibą w środku Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego pamiętamy o tym, aby prowadzić odpowiedzialny biznes.

INTERDREX Sp. z o.o. należy do elitarnego Klubu "Gazel Biznesu", grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Certyfikat wydany przez dziennik Pulsu Biznesu potwierdza nie tylko dynamikę rozwoju firmy, ale również naszą wiarygodność biznesową. Jest gwarancją stabilności zarówno dla Klientów, jak  i Partnerów Handlowych. Profesjonalny system zarządzania jakością potwierdzony został certyfikatem ISO 9001.

 Przegląd oferty  www

 

Drzwi wewnętrzne

interdoor aranz