1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Frezy piły

 

 W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne frezy i piły do drewna firm FABA i DIMAR.
Są to narzędzia skrawające wysokiej klasy dające satysfakcję pracy i zadowolenie klienta.

frezy

FABA

fab logo    „FABA” S.A. to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w produkcji narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Od ponad 60-u lat produkowane przez nas narzędzia cieszą się uznaniem wśród specjalistów zajmujących się obróbką drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Obecnie jesteśmy największym i najbardziej znanym w Polsce producentem różnych rodzajów narzędzi do maszynowej obróbki drewna a swoje wyroby dostarczamy zarówno na teren naszego kraju jak i do 25 krajów Świata.

Oferowany przez firmę „FABA” S.A. asortyment to przede wszystkim projektowanie i produkcja zaawansowanych technologicznie narzędzi skrawających z ostrzami z polikrystalicznego diamentu (DP) oraz węglika spiekanego (HM), pozwalających zoptymalizować proces produkcyjny. Narzędzia „FABA” S.A. są stosowane w różnych gałęziach przemysłu (przemysł drzewny, meblarski, budownictwo) i pozwalają na pełne wykorzystanie parku maszynowego, dzięki zredukowaniu czasu obróbki i kosztów produkcji, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości obrabianych elementów.

Nasza oferta obejmuje m.in: piły, głowice formatyzujące, głowice frezowe, narzędzia do drzwi, narzędzia do okien, narzędzia do złącz, frezy,  wiertła, noże, narzędzia diamentowe oraz systemy mocowań. Piły i frezy z ostrzami diamentowymi (DP), produkowane są w zakładzie „FABA - DI”.

Naszą wielką dumą jest nowocześnie wyposażona baza maszynowa, gdzie produkcja i kontrola procesów technologicznych odbywa się na najnowszej generacji urządzeniach elektronicznych i laserowych. W procesach technologicznych stosujemy najwyższej jakości materiały krajowe i z importu.

Katalog produktów   www

DIMAR

logo DIMAR     Produkty firmy Dimar Ltd. są oferowane w Polsce od 1995 roku, jednak dopiero we wrześniu 2003 roku powstała Grupa Dimar jako generalny dystrybutor narzędzi na Polskę

. Dzięki temu nasze ceny spadły a możliwości znacznie się powiększyły, głównie poprzez zbudowanie olbrzymiego magazynu części w Polsce, a także rozbudowaniu sieci naszych dystrybutorów. Dostarczamy wszystkie potrzebne narzędzia standardowe, zamawiane wg naszego katalogu, a także wykonujemy narzędzia na zamówienie.

Nasz katalog zawiera tylko to, co sami produkujemy. Nie ma w naszej ofercie narzędzi konfekcjonowanych od innych producentów, dzięki temu dbamy o najwyższą jakość i dostarczamy narzędzia w najlepszej cenie!

 

Katalog produktów   www